fbpx

Cats for adoption Kyiv продовжує працювати.

З початком війни в Україні волонтерство стало, як другою профессією, у неймовірно величезної кількості людей. Але на жаль, формула добра і зла працює бездоганно, тому там де з’являється добро, з’являється і її протилежність. Не дивлячись на складнощі Cats for adoption Kyiv продовжує працювати.

Сьогодні робота проєкту вже повністю відновилась й почала новий виток у своїй діяльності. Нове місто, нові люди, нові підопічні, нові задачі, але і нові перемоги. Ми перевезли підопічних у місто кави і левів, який взяв нас під свою опіку, все ж таки ми всі одного роду. 

Cats for adoption Kyiv продовжує працювати.

Нова сторінка Cats for Adoption Kyiv.

Перший місяць війни, Вікторія зібрала свою тривожну валізу і переїхала до Львову, залишивши котиків на своїх помічників. Без чіткого плану дій, та розуміння що робити далі з життям та притулком, але з надією, що не все так туманно. 

І відповіді почали з’являтися самі, нам запропонували невеличке помешкання для нашого міні притулку, і не вагаючись, ми почали процес перевезення котиків на нове місце. Звичайно все це за кошти небайдужих, які нас підтримують і в період війни, яка є випробуванням для кожного з нас. 

Cats for adoption Kyiv продовжує працювати.

Ми всі звикаємо до нових реалій, підсвідомо боїмось суттєвих змін, але інколи це поштовх, до чогось нового. Так почалась наша Львівська історія. Приміщення, яке нам надають в оренду, має два поверхи, і ми вирішили орендувати одразу і його. Вікторії допомагають дві київські панянки, які переїхали також до Львову. 

Кімнати поступово реставрують, та приводять до ладу. Процес не швидкий, але поступовий і динамічний. Впевнені, що нашим 130 вусатим буде комфортно в такому просторому приміщенні. 

Притулок для котиків у Львові

Ділимося і хорошими новинами, не встигли ми переїхати до Львова, як декількох підопічних забрали додому, вже тут. Дехто помандрував за кордон додому.  

Не одним проєктом едині.

Паралельно намагаємось максимально підтримувати наших друзів, які залишились в Києві міні притулки: l_mira_mini_shelter , shelter_friend_ua, Притулок “Надежда” та ще деяким нашим друзям з Києва.

Так ми прихистили котиків з Авдіївки з притулку Елеонори Крутової, через бойові дії її притулок було пошкоджено. Рятували котиків зі Слов’янська та допомагали знайти їм прихисток. Зібрали, як врожай кошенят із ровенської області, які жили біля озера.

Також не втрачаємо можливості поділитися з вами, новинами й історіями волонтерів, які своїми силами рятують тварин з зони бойових дій. На жаль, в такий буремний час, коти та собаки потребують, ще більше уваги ніж будь-коли. Волонтерство довоєнного часу, було налагодженою системою, кожен регіон та місто мали своїх активістів, які максимально контролювали ситуацію. З війною, все перемішалось, як у центрифузі. Кількість котів та собак стрімко збільшилось, оскільки люди проявили свою невідповідальність до своїх тваринок й просто їх залишили на вулиці. А всі ці серцерозбиваючі історії про покинутих тварин на вокзалах та у квартирах без води та їжі. 
        

притулок для котиків у Львові

Ми безмежно вдячні всім хто нам допомагає, саме ваша віра, особливо в такий час, тримає нас і надає сил працювати далі і рятувати котиків України. Все ще потребуємо підтримки, допомогти можна тут, а якщо у вас є бажання взяти додому котка шукайте красунчиків тут або заходьте да нашого інстаграму та телефонуйте +38097 395 82 18, щоб познайомитись.

Ваша смілива команда Cats for adoption Kyiv.