fbpx

7 доказів, що котик вас любить

Ми всі звикли до думки, що коти – це тварина, яка гуляє сама по собі. Так здебільшого вони самодостатні, але є винятки й пухнасті можуть бути надзвичайно соціальні та проявляють безліч натяків прихильності до своєї людини.

Зрозуміти, почуття вусатого легко, головне уважно спостерігати за його поведінкою й рухами. Отже, топ 7 ознак того, що у вас взаємна любов.

7 знаків любові котика

1. Погляд

Помічали, коли кошеня довго не кліпає? Так вони це вміють. А помічали, коли хвостатий дивиться на вас, та повільно зажмурює свої зелені очі? Одна чарівна демонстрація прихильності. Їх називають «поцілунок очима» – знак котячої любові та довіри.

Якщо ви повільно заплющите очі у відповідь, можливо кошеня зчитає взаємне почуття. А що тут такого, ми всі муркочемо до них.

2. Слідом, як хвостик

Траплялось Вам таке, що котик слідом йде за вами до ванни, туалету або до кухні. Не думайте, що це все через його вредність, чи вічну ненажерливість. Ні, вусатий, просто хоче бути з вами. І ви невимовний везунчик, що маєте такого уважного друга.

3. Пухнастий животик

Подобається жмякати м’якенький животик котика, коли він розтягнеться посеред кімнати? Якщо пухнастий часто так робить – це знак довіри і 100% комфорту, поруч з вами. Пам’ятайте, місце це дуже ніжне и чуттєве, тому не нахабнійте, настрій у котиків мінливий, змінити думку може в будь-який момент и ви отримаєте мітку від гострих кігтів.
До речі, звертали увагу, на те як інколи коти вас зустрічають? Вони артестично падають біля ніг і перекочуються з одного боку на інший, демонструючи животик.

7 признаків любові котика

4.  Вам «подарунок»

Пам’ятаю, коли відпочивала у бабусі в селі, вранці біля свого ліжка знайшла мишеня. Це було неприємно и не зрозуміло. Виявилось, це знак вдячності вусатого, свого роду фраза «я не просто кіт, я корисний кіт».

Не лякайтесь, якщо знаходите такі подарунки не біля, а в ліжку – це вже бажання вашого улюбленця вас нагодувати.
В квартирах звичайно таких презентів ніде знайти, але наприклад муху чи таракана отримати вірогідніше.

5. Обійми

Всім власникам котячих відомий найніжніший прояв любові – буцання головою. Це не тільки тактильний знак, це біологічна потреба шерстяних в «зливанні» запахів з двоногим, що означає приналежність до однієї сім’ї.  Тому котики так часта труться об господаря, це як обійми по котячому.
Часто малеча любить лягати на живіт, бік чи просто поруч з людиною – це все ті ж самі обійми.

6. Котеколювання

Жест, коли котик наче щось замішує, випускаючи кігті, прояв почуття затишку разом з вами. Біологічно кошенята саме так роблять, коли годують їх мами. Психічно під час трапези організм відчуває спокій і безпеку, тому вже у дорослому віці відчуття безпеки вони проявляють таким чином. Це не завжди приємно господарю, але чого не будеш терпіти заради улюбленця.

7 знаків любові котика

7. Котячий моторчик

При дотику ваш котик починає вібрувати і дирчати? Вібрації – це підтвердження щастя.  Гучність муркотіння збільшується при поглажуванні, улюбленець повністю довірився вам, він розслаблений, спокійний и найщасливіший. Любовне послання людині.

Отже, придивляйтесь, прислухайтесь и ви відразу зрозумієте, що ваш котик любить вас не менше за вас. Просто прояви ніжності майже як у людей, але на його лад.

Матеріал створено на основі https://thepets.net