fbpx

Секрет чорного кота.

А ви боїтесь чорних котів? Змінюєте свою траєкторію руху, якщо чорний котик перейшов вам дорогу?
Тоді ви точно на тій сторінці в інтернеті, яка допоможе розвіяти цей безглуздий міф про чорного кота. Повірте нам, спеціалістам із котів, котик, який переходить дорогу він просто йде по своїх справах.

Пам’ятаєте пісеньку про чорного кота, якому не щастить, знайомтесь герої пісні, котики, яким поки не пощастило і вони живуть без родини. Наші чорношерсті красунчики Cats for adoption Kyiv!

Життєрадісний кіт Чорниш.

Чорниш, неймовірно ніжний та чарівний муркотун, який з радість подарує свою любов саме вам. Його знайшли на вулиці знедоленим, холодним та хворим. Але магія любові та якісна медична допомога від наших друзів Аден Вет, поставили Чорниша на всі чотири лапи. Тепер утримати його для фотосесії майже не можливо, тому що бути активним та радісним сенс його життя. І звичайно ділитися своєю життєрадістю з людиною, яку він так чекає.

Кіт Чорниш

Ластік, кіт з темним минулим.

Ластіка пам’ятаємо ще з ранньої холодної весни. Його життя не жаліло, від холодного волого вітру Гідропарку (Київ) врятуватися не так і легко. А тут ще і злі двоногі, які травлять котів. Майже нікуди дітися. Важко довіряти людям взагалі. Але він відкрив нам своє серце, дозволив врятувати від неминучої загибелі. Адже живодери активно травлять котів та собак Гідропарку.

Котик із блискучою і повністю чорним хутром став неймовірно лагідним та тендітним. Його погляд жовто-зелених очей переповнений любов’ю і вдячністю. Кожного разу, як підходиш до цього хитруна Ластіка, він заплющує оченята і так потягується до тебе головою, щоб поластитися.

Ластік

Красень чорний кіт Смоккі.

Смоккі, на жаль ще одна історія вуличного чорного котика, який вже с початку свого життя побачив більші ніж може витримати кіт. Але компанія братика, та турбота волонтерів врятували і їх.
Говорять, що можна закохатися в ямку на щоці, про Смоккі ми кажемо, що можна закохатися у хвіст, а забрати всього кота. Наш чорний красень навіть не уявляє, який чарівний. Він наш рейтинговий по вподобаннях в соціальних мережах, і навіть не здогадується.

При всьому він надзвичайно чуйний. Йому майже рік, а вже розбиває серця підписників. Смоккі, в тебе не можливо не закохатися!

Смокі чорній кіт

Леді у чорному Фаня.

Рейтинг хлопців-молодців, плавно розбавляється ніжною та тендітною Фанею. Вона справжня леді, серед цього хлопчачого натовпу.
Тривалий час Фаня жила в кліточці, в лікарні, тепер в неї є можливість розправити свої граціозні лапки в кімнаті адопції. Не дивлячись на те, що вона спокійно співмешкає з іншими котиками, але ж, так мріється про власну квартиру, яку вона готова ділити з такою ж особливою та поважною людиною. Хоча готова прийняти і свою сестру Соню, але це на вибір людини.

Ще у Фані, власниці вугільної шубки, є маленька таємниця, але вона її береже лише для своєї людини.

Чорна киця

Нора, та що з притулку.

Доповнює рейтинг наших пантероподібних котиків Нора. Ця муркотунка живе в притулку Сіріус. Якщо ви там не бували, то точно не знаєте, що таке жити у притулку. Це як в гуртожитку, повно сусідів, туалет один на всіх про їдальню навіть казати не варто. Є люксові місця, але це для особливих.
Нора із своєю елегантною поставою живе в компанії інших котиків, але при тісному сусідстві вона залишається ніжною і поважною. Адже котик красить місце, а не навпаки.

Киця з чорним хутром, але з білою душею. Пані знає як себе поводити, тому стримано чекає на свою людину!

“Чорна в мене тільки шерсть” – Азраель.

Слідом тихо підкрадається покірна Азраель. Цій чорнявій красуні так багато довелось пережити, що кожен різкий звук лякає тихоню. Маленька пройшла довгу терапію від вірусів та хвороб. Але любов до життя настільки сильна, що не одна хвороба не в змозі побороти цю малечу.

Чорна киця Азраель

Нарешті вона здорова і готова поїхати, в таку очікувану сім’ю. Але людина має бути спокійною та турботливою, адже таку малечу треба ніжно любити та опікати.

Багіра, але не та що з Мауглі.

Ще одна борець за життя та любов, одноока Багіра. Багіра з хідні – леопард. Спокійна, граціозна, мудра киця. Врятована підопічна притулку Сіріус, вона стійко перенесла не тільки лікування болючими ін’єкціями, а й операцію, вона гідна бути щасливою, лінивою, домашньою мордочкою.

Багіра чекає уважну маму або тата, або обох. А команда Cats for adoption kyiv та волонтери Сіріуса, завжди готові підказати, як себе вести, особливо якщо це ваш перший котик.

чорний кіт

Тео – киця, що споглядає.

Тео, ця загадкова чорна киця, справжня мрійниця. Її улюблена справа споглядати своїх метушливих сусідів. Вона наділена неймовірною магією тяжіння. Всі її пестять, а вона спокійно, але боязко приймає ці любощі. Мовби промовляючі: “Я тебе остерігаюсь, будь ласка, не кривдь мене”.

Колишнє життя залишилось в минулому, а от дитячі травми ще не пророблені й не закриті. Життя в теплій оселі набагато приємніше ніж на дамбі київського моря, але все одно трішки неспокійне. Тео терпляче очікує толерантну людину з розумінням, що таке власні межі.

Петрик “Холодне серце”.

Завершає наш ТОП чорних котиків, красунчик Петрик. Це справжній Доріан Грей. З малечку його носили на руках, обсипали компліментами та милувалися. Але на жаль так додому й не забрали. Тому що страх бути не вартими його урчання, був сильніше. З першого погляду здається, що Петрик принц “Холодне серце”, але на справді, він дуже теплий котик. Його гордівлива поведінка лише маска, за якою ховається неймовірно спраглий до справжньої любові кіт.

Пертик з пухнастим та чорним, як ніч хвостиком чекає на свою людину. Можливо це саме ти?!
До речі, Петрик і Смоккі, часто сперечаються у кого хвіст більший і пухнастіший.

чорний кіт

Чорний кіт – це улюбленець, а не те що ви вважаєте.

Досі вважаєте, що чорний котик може хоч якось нашкодити вам, якщо перейде дорогу, ну тоді ми йдемо до вас. Історії котів унікальні, але на жаль складні, переповненні боротьбою за місце під сонцем. Повірте, котики здатні тільки приносити спокій в життя тих хто їх зрозумів та покохав.

Телефонуйте нашій засновниці Вікторії 097 395 82 18, яка такаж сильна і незламна, як котики. Вона розкаже про кожну пані кішечку та пана кота.

Ми неймовірно вдячні всім нашим благодійникам, завдяки яким ці історії продовжуються, а от без них скоріше всього завершилися б сумно. Кожен врятований котик муркотить завдяки благодійним внескам, роботі волонтерів та розуміючим лікарям, які довіряють проєкту Cats for adoption Kyiv .

Якщо ви не в змозі прихистити пухнастого, підтримайте проєкт, щоб ми рятували, надали, котиків та знаходили їм родини.

Ваша команда котозалежних.