fbpx

Тату та котики

Хоч раз у житті кожен з нас замислювався про тату. У підлітковому віці намагаємось довести свою незалежність та дорослість, чи просто побачили красивий малюнок на тілі знайомих, чи у важкий період життєвих випробувань шукали порятунок в символіці натільного оберегу, як наші предки слов’яни. Найчастіше це пік емоцій: кохання, розпач, запал чи нудьга. Дорога у всіх різна, але результат один – тату.   

Надзвичайно коротка історія тату

Перші докази татуювання були датовані майже 3400 р до нашої ери. В давні часи татуювання мало значення оберегу, чи ознаки приналежності людини до класу, чи роду.
Слов’яни найчастіше робили тату вже після 30 років, натільні малюнки мали зміст захисту та додаткового джерела сили. 

Тату з котиком

Отже, тату – це свого роду символ, оберіг, прикраса. А що може спасти на думку справжньому котолюбителю, говорячи про символизм? Звичайно котик. А історія значення кота або його зображення має глибоке коріння в минуле. 

Історія символізму котиків. 

Найтемніші часи, в житті пухнастих були в 13 – 14 століттях, під час Хрестових походів, коли іх називали “посланцем дявола” і повсякчасно вбивали жорстоким чином. Палили разом з начебто відьмою або топили в глибокому колодязі, особливо це стосувалось чорних котиків. Східні слов’яни не були замічені в такому масовому геноциду але і у них були різні забобони. А от у мусульман було інше відношення до котів. 

З часом острахи були розвіяні, хоча магічні та містичні риси все ж таки залишились за котами. Зараз, ми ставимось до хвостиків з любов’ю та турботою, наділяемо їх позитивними рисами та символізмом. 

Що означає тату з котиком?

Сучасні тату з котиками мають надзвичайно тендітний та мінімалістичний вигляд. Тому чому би і не зробити таке тату? 

Жіночність та грацію.

Жінок часто асоціюють з кішкою. Котик граційний, має магію влюбити себе з одного погляду. Вони створюють затишок вдома, та прикрашають будь-яке приміщення лише своєю присутністю.
Тому обравши тату котиком, можна його наділити жіночую силою, яка буде підсилювати вже існуючу. 

Гармонія.

Кожен котик – це як баланс білого і чорного, такий собі Інь і Янь. Він може бути лагідним муркотуном, а може і диким звірем. Може бути спокійним, як той удав, з мультфільму, а може влаштувати марафон о третій ночі. Тому хто як не котик символізує гармонію ємоції.

Сила. 

Я не люблю дивитися передачи про природу, особливо, коли масивна левиця летить на кабана, чи іншу тварину. А тепер уявіть, яка в цієї киці сила. Не тілька моральна, а яка фізична сила. Домашній котик, не такий потужний, але сили у нього вистачає. 

Витримка.

Помічали, як коти полюють. Вони довго спостерігають за червоною крапкою на підлозі, ловлять момент, настроюються, заземляються, майже не дихають. І тільки потім атакують. Як би, то була не лише лазерна крапка, вона би точно була в лапах домашнього хижака. А отже, сміливо можна вважати, що у вусатих наймовірна витримка. Інколи і собі такої не вистачає.

Самодостатність та впевненість.

Хоч раз ваша киця або котик хвилювався, над думкою інших? Чи хвилювалась, коли прорахувувала траєкторії стрибка, або не помічала, як раптово закінчилася полиця? Ні, вони просто роблять вигляд, що так було заздалегідь заплановано. Ось і відповідь. 

Містичність.

Без цього не обійтись, хоча ми далекі від середньовіччя, все одно за котиками, як шаль тягнеться магічна тема. Вони помічають те, чого не бачимо ми, вони знають в якому місці у нас болить, вони лікують муркотінням. И скажіть що це не магія? Тому, якщо ви мрієте бути під опікою, цієї граційної тваринки, то тату з котиком, очевидний вибір.

Любов до кота. 

Ось, так  просто та без пояснень, якщо ви палкий шанувальник котиків, а їх є за що любити (дивіться вище), то не зважайте та сміливо робіть тату з котом, чи навіть з кількома. Не зафіксовано, ні єдиної людини, як б шкодувала, зробивши таке тату.   

Вірність. 

Така практика стає дуже популярною. У нас є котик, ми його безмежно любимо, тому чому б не зробити йому неоціненний подарунок, чи собі? Закарбувати його не тільки на серці, а й на тілі. Плюс, він завжди буде з вами, навіть, якщо ви залишите телефон з його гигабайтами фото. І можно буде новим знайомим показувати тату і казати в сотий раз: “А я вже показував мого котика? Ось! Ну скажіть, який він красунчик\красуня!”

Прикраса. 

Кожен котик – це прикраса дому та серця, грілка для душі. Тому зробивши тату, ви прикрасите своє тіло найпрекраснішим візерунком. 

Кожен, для себе обирає значення та символізм будь-якого тату, і тільки так воно працює або не працює, якщо ви самі того бажаєте. Обирайте не тільки серцем і розумом, адже не дарма наші пращури їх робили після 30 років. 

Як допомогти проєкту Cats for adoption Kyiv?

Ми любимо котиків всією душею, серцем і тілом, тому намагаємось рятувати їх та шукаємо справжніх котобатьків. Якщо ви розділяєте нашу пристрасть, підтримайте наш проєкт. Це просто і легко, придбати нашу продукцію, задонатити через сайт чи просто на карту фонду. Навіть репост допису в соціальній мережі допоможе. 

Дякуємо.
Ваша команда котозалежних.   

P.S. поки наша Наталя писала статтю вже сама почала приглядадти, яку тату хоче.

Всі фото татуювань із https://www.pinterest.com/