fbpx

Страхи зооволонтерів!

Коли ми прилаштовуємо хвостиків в добрі руки, ми керуємося певними правилами. Одне з них – у хвостика повинно бути безпечне, здорове, комфортне життя в люблячій родині. І в родині йому повинно житися краще по всім важливим аспектам (безпека, догляд, здоров’я, комфорт, увага, любов)💕

Ми часто отримуємо питання від людей, які демонструють інформаційну пастку. Наприклад, хіба котику, не буде краще вдома ніж у притулку, навіть без сіток на вікнах і з кормом на сходинку нижче ніж в притулку? Чи фрази: Навіщо щеплення домашньому котику, він же вдома?
Тому ми і працюємо, щоб донести важливість піклування про домашніх тваринок.

Робота волонтера – це покликання, професія серця. Тому всі наші підопічні для нас, наша малеча, яка потребує нашого піклування і любові.

Засновниця проєкту Вікторія, поділилася своїми страхами волонтера.

Реальні страхи волонтера?

🤷‍♀️ Віддати тварину людям, які не стримають слова. Тим, хто пообіцяє годувати супер-преміум, навіть, корм купить на перший час, а потім перейде на корм низької якості (4 лапи і фріскас). Та почуємо “А що, його теж багато котів їдять.”

🤷‍♀️ Віддати туди, де пообіцяють транспортувати в переносці, не вигулювати, та поставити сітки на вікнах. А через якийсь час ми дізнаємося, що котик випав з вікна, втік, коли везли з моря в машині, втекла коли вигулювали на вулиці. Ми були поруч, а вона кудись зникла. Ніколи до цього не зникала.

Кітті

🤷‍♀️ Віддати туди, де не будуть відповідально відноситися до здоров’я. Тварині не нададуть вчасно допомогу, якщо захворіє. Не будуть слідкувати за здоров’ям, боротися за життя, взнавати лікарів, варіанти. А потім напишуть нам довге смс, коли вже ніяк ми не зможемо допомогти, бо хотять відразу закрити це важке питання. І наше питання, “А чому ж нам раніше не зателефонували”? Вже становиться не актуальним

🤷‍♀️ Віддати туди, де зроблять вибір не на користь нашого підопічного. Так, брали собі, а потім поїхав до мами в село. У відповідь почуємо: “А звідки, я знала, що кіт буде гарцювати всю ніч? Мені на роботу, потрібно висипатися. І чому Ви мене допитуєте, я Вам нічого не винна.”.
“Я не можу взяти з собою, документи готувати 2 місяці, а виїжджаю я через тиждень. Вже квитки куплені.”

🤷‍♀️ Віддати туди, де загублять. А потім ще й не будуть шукати. Випаде з вікна, втіче на прогулянці чи під час переїзду, вискочить з ненадійної переноски. Просто не прийде одного дня, бо гуляв на вулиці. А йому так подобалося.

Звідки ці страхи?

І це все не теоретичні страхи, а історії, які траплялися
з нашими підопічними. На превеликий жаль.

Cats for adoption Kyiv поради.

Як ми боремось із нашими страхами?
Ми більш ретельно перевіряємо людей, які нам телефонують. Вчимося на власних помилках, та сподіваємось, що відповідальність людей буде зафіксована на законодавчому рівні.

Також, ділимося своїм досвідом на сторінках соцмереж, шукайте дописи за #як_зрозуміти_що_руки_хороші .

Шукайте інформацію в інтернеті на іноземних ресурсах про догляд за котиками, питайте порад у інших волонтерів, щоб розуміти, чого чекати, якщо вдома буде котик. Це над важливо!

Василіса

Як допомогти Cats for adoption Kyiv?

Для того щоб наш проєкт працював далі і рятував котиків не тільки з зони бойових дій, а і інших котиків, завжди можна нам допомогти фінансовим внеском на карти:
🧚‍♀️💳 Моно 4441114454311000
🧚‍♀️💳 Приват 5169360005934090
PayPal: vic.stadnik@gmail.com

Передати котикам дряпалки чи ліжечка.
Зробити репост в соцмережах з відміткою проєкту.
Ділитися інформацією про Cats for adoption Kyiv з друзями та знайомими. І найкраще, прихистити котика.

Ваша команда Cats for adoption Kyiv