fbpx

Новорічні подарунки пухнастим котикам

Проєкт Cats for Adoption Kyiv, вітає з новорічними святами.

Новорічьні котики

В першу чергу вдячні нашим благодійниками за підтримку та допомогу впродовж всього часу нашої роботи! Саме завдяки вашій вірі в наш проєкт ми працюємо й кожного року рятуємо та прилаштовуємо вуличних котиків Києва та області.

Також хочемо висловити подяку ветеринарній клініці Алден-Вет, яка лікує котиків та надає тимчасовий прихисток для них. Наразі в клініці знаходяться 16 пухнастих, виліковних не бажано, повертати до притулку з дорослими котами, тому вони чекають на родину там.

Cats for Adoption Kyiv – це волонтери з великим серцем і любов’ю до котиків і тварин в цілому.

Кожна допомога цінується і вартує більше ніж можна уявити. З розвитком проєкту, все більше і більше кошенят та котів стають нашими підопічними, кількість роботи нестримно росте. І це доводить, що наша робота справді важлива.

В період Новорічних свят, всі чекають на подарунки, і повірте, наші муркотячі друзі чекають їх не менше. Пропонуємо стати Дідом Морозом чи Снігуронькою для наших котиків, адже творити добро це так просто.

Як ви можете допомогти?

 • Замовити подарунок собі, близьким чи друзям: теплий календар, мрійливий скечбук або чашку для зігріваючого чаю.  
 • Запитайте у куратора про листівки з підопічними. До речі, які підійдуть й для посткросингу.
 • Подарувати “чашку кави із вівсяним печивом”, всього 50 грн, а котикам смаколик.
 • Запропонувати допомогу фотографа чи відеооператора. Ми з радістю співпрацюємо з творчими людьми.
 • Допомогти одноразовим або щомісячним донейшен, на будь-яку комфортну для вас суму.
  Карта Приват 5169360005934090
  Карта Моно 5375414103768338
  Кирилюк В. Г.
 • Замовити подарунки для котиків: смачненьке, іграшки, ліжечка, переноски. Котики так це люблять! Але, будь ласка, запитайте у нас, що само потрібно котикам, чи який корм вони їдять, у нас сурова дієта.
 • А якщо ви активний користувац соціальних мереж, то репости, лайки та коментарі – доказ, интернет роботів, що наш поєкт живий і цікавий. Це підтримка щоб залишатися в топі.

Вся фінансова допомога, яка надходить до Cats for Adoption Kyiv, використовується суто на потреби котопритулку. Ми закупаємо корм, ліки, медикаменти, оплачуємо утримання в лікарні та використовуємо на рекламні цілі, щоб більше людей дізналося про котиків. Оновлені звіти публікуються в соцмережах.

Безмежне ДЯКУЄМО, всім, хто нас підтримує і вірить в нас! 

З Новим Роком і Різдвом!  Ваш муркотячий проєкт!

Вітання з новим роком від котиків