fbpx

Недбалість людей!

Весна та майже весь літній період – це складний період для волонтерів та притулків для тварин. Оскільки майже кожного дня ми отримуємо декілька повідомлень, про знайдених кошенят з мамою, або без неї. У випадку притулку Сіріус, коробки чи пакети з кошенятами та цуценятами.

На жаль вплинути на таку ситуації в нашій країні надзвичайно важко! Проєкти допомоги безпритульним тваринам працюють на всі 100%, використовуючи, майже надприродні сили та витримку. Допомогти всім хто звертається, не реально. Ми намагаємось знаходити перетримки, але майже завжди вони тимчасові, на декілька місяців. Вся фінансова підтримка – це кошти, які перераховують наші підписники в соціальних мережах.

Недбалість людей

Робота нашого проєкту це не тільки допомога щойно народженим та покинутим кошенятам. Під опікою знаходяться дорослі коти та кішечки, які перебувають на утриманні, та на лікуванні в клініці. З появою нових підопічних, кошторис витрат збільшується, тому ми частіше вимушені нагадувати про свої потреби та роботу.

.

Безсоромний вчинок.

Кожного дня ми зустрічаємо хвилючі історії беззахисних кошенят, які стали жертвами недбалих людей! На вихідних, в районі Індустріального мосту, в місті Києві, жінка залишила, в коробці, 8 кошенят!
Завдяки небайдужим підписникам, чотирьох кошенят забрали вони, інші чотири під опікою Cats for adoption Kyiv. Крихітки вже мають ім’я: Шеба, Медок, Кексик, Персик. Всі хвостики шукають терміново дім. В притулок їм не можна, там дорослі коти із дорослими правилами!

Недбалість людей

Більше інформації знайдете на сторінці Instagram або телефонуйте куратору Вікторії: 097 395-82-18

.

Безкарна поведінка людей.

Сьогодні наші друзі з притулку Сіріус, опублікували допис про безвідповідальність людей!

Три роки тому, з Притулку додому забрали щасливого котика! А вже сьогодні його повернули, оскільки дівчина, яка прихистила його поїхала закордон і залишила її батькам, а батьки вирішили “не заморочуватися” і повернули її до Сіріуса.

Недбалість людей

Це прояв надзвичайної недбалості та безсоромності людей, які не розуміють слова “відповідальність”. Повернути кота в умови притулку, це піддати тварину надзвичайному стресу, який може спричинити у повністю здорового кота небезпечну хворобу!

Забрати котика можна зателефонувавши, нашому другу, волонтеру Катерині 067 509 18 92 або 099 256 73 03. Киця надзвичайно стресує.

Ось вам і відповідь чому волонтери такі уважні при співбесіді!

притулок Сіріус

.

Висновок перших червневих вихідних.

Попереду ще три літні місяці, місяці нового покоління кошенят! Проєкт тримається, тільки завдяки підтримці волонтерів та благодійників, які надсилають нам фінансову допомогу. Не всі в це вірять, але і 50 грн, допомагають та підтримують проєкт на ногах!

Реквізити для благодійних внесків на допомогу котикам:

💳 Приват 5169360005934090
💳 Моно 5375414103768338
Кирилюк В. Г.

Просимо читайте корисну літературу про важливість стерилізації, про догляд за котиками. Будьте відповідальними та розуміючими! Домашній котик, це не просто кіт, це частина вашої родини.
Він вважає вас своєю сім’ю.

Якщо у вас виникають складнощі завжди можна знайти альтернативний варіант, зверніться до волонтерів, вони проконсультують та допоможуть. Але викидати на вулицю не вихід! Несіть відповідальність, яку ви свідомо обрали, прихистив тварину!

З повагою, проєкт Cats for adoption Kyiv
06.06.2021 р.