fbpx

Майбутні лідери KIDBI для Cats for adoption Kyiv

Що спільного між котиком та дитиною? Ну звичайно потреба у турботі, лобові та  подаруночках. У цьому ми пересвідчились на власному досвіді, коли до нас завітали учні центру KIDBI, у неділю 12 грудня. 

Гості Cats for adoption Kyiv.

KIDBI – це центр розвитку підлітків в Києві, який навчає та мотивує дітей до створення власних проєктів ще з 2012 року. Основна вікова категорія від 10 до 14 років, але в центрі активно займаються вже з 8 років та самовдосконалюються до 16. 

Cats for adoption Kyiv

Нас відвідали 6 учасників-активістів, у супроводі засновників та куратора школи лідерів. Оскільки котики викликали бурю захоплення й вкрали сердце та всю увагу гостей, ми швиденько перемовились, та не заважали терапевтичному спілкуванню з пухнастими. Так, саме терапевтичному, аже і діти і дорослі не стримували посмішок та радощів. Навіть хтось у гущі промовив: “Це справжня кото-терапия”. До речі, справді існує кото-терапія, відома як фелінотерапія – це “народна” практика, яку застосовують додатково з медичною терапією лікування як психологічних, так і фізіологічних хвороб.  

Вікторія (куратор школи лідерів) нам розповіла, що дізналась про Cats for adoption Kyiv через спільну знайому. Вона запевнила, що проєкт, справді надійний і перевірений, довіряти можна. Тому як не крути, а “сарафанне радіо” працює, працювало и працюватиме.
Насправді майбутні лідери центру KIDBI, мали на прикметі декілька благодійних організацій, але на жаль дитячу ініціативу не всі сприйняли серйозно. На допомогу прийшла Вікторія, так в центрі заведено, підлітки самостійно планують свої активності та проєкти, а куратори та наставники, лише їм трохи допомагають, направляють та підказують. 

Cats for adoption Kyiv

Благодійна діяльність KIDBI.

Доброчинні ініціативи в центрі KIDBI не рідкість, а коли було запропоновано зібрати кошти саме для Cats for adoption Kyiv, діти активно підтримали цю ідею, аже у більшості вже є домашні тваринки, інша частина про них мріє. А магічний любовний зв’язок дітей і тварин, навіть наука пояснити не в змозі

Розпочато благодійний марафон було 30 листопада в День домашніх улюбленців, і тривав він майже 2 тижні. 

Cats for adoption Kyiv

Збирали кошти для фонду декількома етапами. По-перше, діти створили план збору благодійних внесків для котиків, їх перевірили куратори на тактовність та екологічність. Наступним етапом, було створення електронного гаманця, через портал way for pay для збору донейшен (Donation від англ. пожертвування). Дописи про збір було опубліковано в соціальних мережах та на власних сторінках активістів. Саме через інтернет найчастіше організовують доброчинні збори, але діти не зупинились на цьому і підійшли до роботи з творчого боку. Юні митці створили ілюстрації, змайстрували бокс для внесків й пропонували обмін “малюнок-винагорода”, всі зібрані за бартером кошти були додані до рахуноку для котиків. 

“Звичайно вся активність дітей з дозволу батьків та під наглядом дорослих.” 

Радість від зустрічі.

Хочу кота з притулку
#Смільчак_мріє_про_дім

Ми навіть не можемо точно ідентифікувати, хто був у більшому захопленні, діти чи котики.
Перед тим як доторкнутися до пухнастих, нас запитали: “Їх можна погладити?”
Авжеж котиків можна було погладити, чухати та гратися з ними. Кожен котики з власним характером, деякі з них інтроверти, тому не всіх вдалось попестити, але Сенді та Смільчак кайфанули по повній.

Захват в очах не сховали навіть дорослі, було багато і запитань, на які наша Вікторія відповідала досить детально, і багато фотографій, адже всі котики справжні моделі. Чувся і захват у фразах: “Хочу котика!”, “Ой, який милий котик!”, “Він такий лагідний”, “А можна я заберу цю кицю?”

Наступного дня, я запитала у куратора школи лідерів: “Як враження?”. І отримала очікувану відповідь: “Діти неймовірно задоволені”. Після гостування в кімнаті адопції діти проаналізували, важливість фінансування, підтримки та постійної роботи волонтерів, щоб утримувати міні притулок у належному стані. Їм було дуже приємно, що про котиків піклуються, їх годують якісним кормом, надають медичну підтримку та шукають родини. 

Cats for adoption Kyiv
#Сенді_мріє_про_дім

Особисто для Cats for adoption Kyiv, це був перший прийом гостей у такому форматі. З радістю відповідали на всі питання про проєкт, життя котиків, та про догляд за домашніми хвостиками. 

Ми неймовірно вдячні центру розвитку підлітків KIDBI за благодійний внесок та смаколики, за ініціативу, що йде від майбутнього покоління, яке прагне змінювати світ на краще.  

Чекаємо в гості у кімнаті адопції Cats for adoption Kyiv. 

Допомога котикам