fbpx

Котики Cats for adoption Kyiv

Ми радо знайомимо вас з нашими підопічними котиками на сторінках соціальних мереж та на нашому сайті. Завдяки друзям фотографам у нас з’являються фантастичні фотографії пухнастих.

Нам допомагають декілька майстринь фотографії, і всі фото унікальні, різносторонні, які правдиво демонструють вусатих. Сьогодні фотографувала малечу чарівниця @talkingfish_photography . Проєкт Cats for adoption Kyiv щиро вдячний за світлини.

Котики Cats for adoption Kyiv

Кожна історія, кожного котика, унікальна, інколи схожа, але по-своєму індивідуальна. Скептики будуть нам казати, що коти це не люди й вони зовсім не мають почуттів. Але це слова тих, хто просто не мав ніколи кота.

Котик Михасик

Ось, наприклад Михасик, хіба не кіт мрія? Грайливий, розумний зі своїм минулим. Завдяки Вашій підтримці ми врятували його та його маму з підвалу. Маму стерилізували й відпустили, кошеня Михасика лишили. Він народився під щасливою зіркою, тому що вижив у сурових умовах.

рудий кіт Cats for adoption Kyiv
#Михасик_мріє_про_дім

Котик Лапка

Історія Лапки (хлопчик), також не із легких. Він справжній був боєць за власну територію. Дивом рятувався від вуличних собак та не підпускав до себе рятувальну команду, але як тільки зрозумів, що волонтери, його нагодують та вилікують від настирних бліх, одразу нам замуркотів.

Він має особливість – вуличне життя залишило слід на одній із лапок, але це не заважає йому щасливо і весело гратися та бути повноцінним котиком.

#Лапка_мріє_про_дім

Таких історій у проєкту Cats for adoption Kyiv ще багато. Інколи вони схожі, інколи взагалі, такі дивовижні, що не віриться. На жаль і без сумних не обходиться.

Всі котики оброблені та щеплені, деякі на черзі на стерилізацію. Вони чекають на свою родину і мріють про затишну подушку. Якщо ви слідкуєте за нашими дописами, то знаєте, що в нас вже багато щасливих історій назбиралось. Давайте разом подаруємо світу ще з десяток таких історій.

Допомогти прилаштувати котиків просто – благодійний платіж дає змогу оплатити рекламну кампанію в соцмережах. І чим більше потенційних власників її побачить, тим більше шансів на муркотливо-радісну історію.

без кота життя не те
пухнастий котик
Флаффі

Котики передають вам вітання, а поки Ви милуєтесь фотографіями, хвостики відпочивають, займаються процедурами краси, та чекають смаколики від улюбленого магазина.

Ваша команда котозалежних.

06.04.2021 р.