fbpx

Захист на вікна для котиків.

Чи вміють котики літати? Майже як люди, лише на літаках та повітряних кулях. Котики не птахи, крил не мають, а отже сидіти на підвіконні й випробовувати на міцність свої інстинкти ризиковано. 

Однією з умов усиновлення котика проєкту Cats for adoption Kyiv є встановлення на вікна системи Антикіт

Перший раз чую? Що за нісенітниця? Я вікна відкривати не буду! Ви що не хочете, щоб котик жив у нормальній родини? В мене було декілько котів і вони ніколи не падали з вікна!” Це усе класичні відповіді, на таку умову.

Захист на вікнах

Звичайно бувають котики, що спокійно сидять у відкритому вікні на підвіконні і медитують. Але не всі пухнасті флегматики, більшість з них сангвініки або холерики, проти власної природи не підеш.

Моя Муся, 2чі перевіряла, реальність 9 життів, вона була на диво везуча, тому отримала переляк та вивих. Одного разу вона ходила в гості до сусідів по балконній трубі, другого разу стрибнула за кошеням, який розбився падаючи з 8-го поверху.
Перський кіт сусідки злякався і випав з 8-го поверху, його не врятували. 
Лінда, старенька Колор поінт подруги втратила рівновагу на 7 му поверсі, від пошкоджень померла одразу.
Британець знайомої, полював за пташкою і випав з 4-го поверху, отримав внутрішні пошкодження, переніс декілька операцій і на жаль його також не врятували.  

І це лише історії моїх знайомих.

Як захистити котика від польотів?

Існує така система захисту від польотів, її встановлюють, наші друзі Craft_nets. Вони вже більш як 10 років займаються розробкою, модернізацією та встановленням захисних систем. До речі, Craft_nets встановлюють не тільки Антикіт, але й захист на вікна для дітей. Так, наприклад, в Америці встановлення таких систем для дітей обов’язковий на законодавчому рівні.    

Я поспілкувалась із менеджером Craft_nets Юлією, вона розповіла про компанію та відповіла на питання про системи захисту. 

Захист на вікнах Антикіт

Юля, розкажіть про Craft_nets? 

“Засновник компанії Баглай Євгеній Васильович. Саме він розробив найпершу систему Антикіт в Україні ще 10 років тому. Спочатку це була просто універсальна посилена москітна сітка, яка встановлюється як на вікна, так і на двері. Одного дня замовник Євгенія, попросив створити захист на вікно від випадіння для котика. Так і пішло поширення цього виробу.

За 10 років конструкція сітки змінилась кардинально і її нинішній вигляд став результатом постійних вдосконалень, випробувань та доопрацювань. 

Наразі багато компаній пропонують систему “Антикіт” просто встановивши нержавіюче полотно в рамку, проте вони  не є посиленими! І не можуть витримувати те навантаження, яке витримують наші вироби. Нас тішить те, що якість та надійність наших виробів надихає плагіатити наші вироби, але дуже засмучує той факт, що ці компанії обманюють клієнтів та видають продукт за свій. 

Система захисту Craft_nets Антикіт та Антидітка має Патент на корисну модель Безпечної протимоскітної сітки, Технічні Умови (ТУ) та Сертифікат якості, чого не може надати ні одна компанія в Україні!

Система захисту Антидітка “Baby Stop” була створена 5 років тому. Тільки як останні два роки, була створена сторінка Craft Nets в Інстаграм, та присвоєна назва компанії.  До цього Євгеній Васильович працював лише по сарафанному радіо.”

Які різновиди захисту Ви пропонуєте і від чого залежить той чи інший вид? 

“Ми пропонуємо захист на вікна та двері від випадіння тварин та дітей у вигляді захисної сітки на вікно/балконні двері, бокси для вигулу тварин за межами вікна, бокси для ветеринарних клінік, притулків, готелів для тварин, таке інше. 

Матеріал полотна “нержавіюча сталь” – наразі найміцніша і витримує вагу 150 кг. Також ми пропонуємо захисні системи з прутами 8 мм., або сітка з отворами 50*50 мм., а також сітка на петлях витримують вагу – 50 кг.”

На що треба, в першу чергу звертати увагу при виборі захисту на вікна?

“В першу чергу звертайте увагу на систему кріплення.
Найчастіше виробники використовують для своїх виробів Z образні кріплення системи Анвіс для звичайних москітних сіток. 
Такі сітки не можна назвати посиленими, навіть якщо кріплень Анвіс 20-30 штук, все одно вони не витримують те навантаження, яке витримує саме посилена сітка. Темперамент у тварин різний. Хтось любить роздирати полотно, хтось висіти на сітці чи стрибати з розгону. Кожен для себе має розуміти критерії цього виробу.

Ми використовуємо полотно від 0,32 мм, все що менше, має пластикові елементи та кріпиться на Анвіс – не має права називатися посиленою сіткою. Це гроші на вітер та загроза життю тварини.” 

Які гарантії ви надаєте? І питання, яке завжди одне з перших, яка ціна?

Гарантія 10 років. За цей час не було жодного випадку випадіння з нашими сітками. Вони можуть служити понад 20 років.

Ціна залежить від розміру вікна та типу сітки.
Якщо це стаціонарна сітка на стандартне металопластикове вікно в розмірі 1400*700 мм. – 2 210 грн.
Якщо це сітка на петлях – 3 040 грн.”

Чи є специфічні правила експлуатації та догляду? 

Не намагатися розібрати конструктив та зібрати його повторно! Догляд: можна час від часу пилососити та промивати водою.”

Буває що до вас звертаються з фразами: “Нам в притулку сказали, що треба встановити Антикіт!”? 

“Так, звичайно і досить часто. Ми співпрацюємо з багатьма притулками та волонтерами. Для людей, які приходять до нас по рекомендації притулку або волонтера і при цьому беруть котика з того самого притулку, ми робимо знижки на встановлення Антикішки.”

Хто частіше замовляє системи: батьки чи власники тварин? 

Власники тварин.
Батьки ставляться до таких систем з недовірою і частіше, простіше насварити дитину, ніж встановити сітку за 3000 грн. Бо це для більшості дорого. Ставлять замочки, прутики. Проте ми маємо досвід того як вони ламаються і діти відкривають вікна.
Ми проводили опитування для батьків й більшість, на жаль, стверджує, що це “дорого”.”

Зараз багато новобудов, в одному дизайні й, наприклад забороняється змінювати дизайни балконів чи вікон, що робити в такому випадку?  Чи є у вас поради? 

“Наші сітки непомітні на вікнах та виглядають як звичайна антимоскітна сітка, а встановлювати антимоскітні сітки не забороняється.” 

Що порадите власникам будинків? Чи є щось для таких випадків? 

“Дуже часто влітку ми встановлюємо посилені антимоскітні двері. Такий виріб беруть власники великих собак, яким не дозволено вийти на вулицю, при тому хочеться, щоб двері були відкриті. Ну і сітки на вікна стаціонарні або на петлях.”

Чи були у вас цікаві запити? Щось таке специфічне, що для вас було нове, але ви не відмовились від замовлення, оскільки, це круте рішення?

“Ми ніколи не відмовляємося від запитів, тому що знаємо, що нам під силу будь-який виріб.”

Ви працюєте по всій Україні? Якщо ваші спеціалісти, наприклад, в Києві, а замовлення зі Львова, як відбуваються заміри, подальше встановлення?

“В деяких містах в нас є майстри по встановленню. Сітки виробляються тільки в Києві і пересилаються Новою поштою. Монтаж сітки не складний, ми маємо відео інструкцію по заміру та встановленню, якщо хтось хоче і може зробити це самостійно. Також наш майстер завжди на зв’язку.” 

Чи відома вам іноземна практика встановлення таких систем? 

“Невідомо.”*

Що ви можете побажати проєкту Cats for adoption Kyiv та нашим підписникам? 

“Ми бажаємо усім хто займається цим проєктом сил, терпіння та натхнення. І щоб можливість поширювати важливі питання ніколи не зникала, щоб люди вас чули та звертали увагу, діяли та берегли тварин. Щоб усі котики знайшли свою домівку та свого друга з величезним серцем. Дякуємо Вам що звернули на нас увагу, нам дуже приємно бути частинкою Вашого проєкту, це дуже цінно.”

Проєкт вдячний за щирі відповіді та підтримку в облаштуванні Кімнати адопції

Звертайтесь до компанії Craft_nets для встановлення систем захисту у соцмережах та за телефоном 093-270-20-50 або 097-437-77-80 та забирайте додому ніжного котика Cats for adoption Kyiv

Проєкт котозалежних Cats for adoption Kyiv за безпеку котиків.
09.07.2021 р.

*П.С. Особисто від себе хочеться додати, що я таки перевірила чи існує іноземна практика систем захисту на вікна, і справді аналогів системи захисту немає, ні в Європі, ні в Америці, хоча там надзвичайно цінують домашніх улюбленців. І витрачають силенну кучу грошей на них. Все що вони пропонують – це сітки на липучках.  А це хіба зупинить котика? Їм тільки буде цікаво її відірвати!